Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Причини за ерекција
Мозокот е често занемарена ерогена зона, иако сексуалната возбуда
повеќе 0 коментари 1502 посети
Со зелен чај и соја, држете го притисокот под контрола
Изофлавоните, кои се наоѓаат во соиното млеко, зелениот чај или во
повеќе 3 коментари 1678 посети
НОСТАЛГИЈА
Летните и зимските одмори не се само денови за одмор, препуштање на
повеќе 3 коментари 937 посети
Билки кои го помагаат варењето храна
Ако од било која причина е оневозможено правилното функционирање
повеќе 13 коментари 2507 посети
Банер
Како да ги избегнете случајните повреди кај децата
Според некои истражувања, малите деца секојдневно претрпуваат три
повеќе 0 коментари 783 посети
Одвикнување од пелени со свиркање
Може да ви звучи смешно, но со свиркање на бебето можете да му
повеќе 0 коментари 1250 посети
Предности на пиење млеко во детството
Навиката за пиење на млеко во детството може да донесе предности за
повеќе 0 коментари 1443 посети
5 совети за креирање на живот каков што посакувате
Сите го сакаме најновото парче на технологијата, скапи летувања и
повеќе 0 коментари 1846 посети
Банер
Банер
Банер
Банер

Анкета

Која е вашата скриена интимна желба?

Секс со двајца/две - 37.4%
Групен секс - 7.7%
Секс со ист пол - 6.6%
Секс со маж и жена истовремено - 5.5%
Садомазохистички секс - 1.1%
Секс само со мојот партнер/ка - 41.8%

Вкупно гласови: 91
Банер
Банер
Банер